Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabieg botoksu wykonywany w bezpiecznych warunkach

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Postrzegany jest on jako zabieg przeciwstarzeniowy. Przed każdym Botoks Lublin ma miejsce wywiad ze specjalistą. Konsultacja kwalifikuje do przeprowadzenia interwencji medycznej. Pacjentki są informowane o rezultatach, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach. Można również liczyć na otrzymanie późniejszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegach. To ukazuje, że klinika to miejsce renomowane. Znieczulenie dobierane jest na indywidualnych zasadach i wykorzystywane są tylko przetestowane narzędzia.

Dlatego można spodziewać się doskonałych rezultatów. Ponadto pacjenci mogą liczyć też liczyć na opiekę pozabiegową. Dokładny opis wszystkich zabiegów podany jest na witrynie internetowej. To właśnie botoks jest jednym z najchętniej dobieranych zabiegów, tak samo przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Toksyna botulinowa pomoże wygładzić i spłaszczyć zmarszczki mimiczne. Podana w odpowiedni mięsień zablokuje przesyłanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie trwa od czterech do 6 miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźnia się i skóra przestaje się marszczyć.

Dzięki temu twarz wygląda młodziej i nadal naturalnie. Zabieg można powtórzyć co pół roku. Pacjenci zdecydowane są na niego, bo przynosi szybkie efekty i nie jest dużą ingerencją w organizm. Najczęstsze wskazania do jego przeprowadzenia to: zmarszczki mimiczne zwłaszcza w górnej części twarzy, okolica między brwiami a więc tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z użyciem toksyny botulinowej wykonywane są też zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie bruksizmu, obniżanie oraz wydłużanie bródki, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz korekcja uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz