Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Z jakich urządzeń korzysta współczesna medycyna estetyczna

Każdy, kto interesuje się estetyczną medycyną doskonale wie, jak dużą rolę odgrywają w niej zaawansowane przyrządy. Technologia poszła w tych kwestiach bardzo do przodu, oferując możliwości, jakie przed kilkunastu laty jeszcze nie były możliwe. Na przykład to dotyczy laserów. Te od bardzo dawna są wykorzystywane do poprawy urody, ale w ostatnim czasie na rynku zaczęły się pojawiać lasery diodowe. Wykorzystywane są w nich bardzo precyzyjne głowice, dzięki którym można dotrzeć do każdego włoska i skutecznie go zniszczyć.

Depilacja laserowa Kraków realizowana za pomocą tych urządzeń jest niezwykle bezpieczna i szybka. Włoski są niszczone w zasadzie bez bólu, a rezultaty utrzymują się przez długie lata. Niezwykle interesująco inżynierowie także zastosowali niskie temperatury. Jedna z najnowszych nowinek w zakresie pozbywania się tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza cooltech Kraków. W metodzie tej na tłuszczowe komórki oddziałuje się chłodem, i pod wpływem niskiej temperatury zaczyna się rozpad, zwany lipozą.

Jednocześnie wszystkie inne tkanki, na przykład takie jak skóra, mięśnie czy nerwy zostają w nienaruszonym stanie. Jeśli jakaś pani będzie się chciała pozbyć zmarszczek, to czekał na nią będzie kolejny nowoczesny przyrząd, czyli NuEra Tight Kraków. W przypadku tego urządzenia wykorzystuje się radiowe fale, o paru częstotliwościach. Ich wpływ na skórę jest naprawdę duży, świetnie ją ujędrniając i eliminując wszelkie niedoskonałości. Rzecz jasna również będą to zabiegi w pełni bezpieczne i bezbolesne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz