Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do wykonania, ponieważ doktor taki ma spore doświadczenie w onkogenetyce i bez przerwy kształci się w tym zakresie. Kiedy więc jedynie endokrynolog olsztyn odkryje wskazania do przeprowadzania badania, to można oczekiwać, że zajmie się tym. Poradnia świadczy wobec tego świadczenia w obrębie zapobiegania, diagnozowania oraz leczenia chorób układu hormonalnego.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, jak i zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania ma miejsce na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to znaczące, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem licznych dolegliwości. Specjalista po wnikliwej rozmowie zleci komplet badań z wykorzystaniem jakich można liczyć na trafną diagnozę. Kiedy okaże się to potrzebne, zarekomendowane będą także badania genetyczne dla par które zmagają się z niepłodnością lub dla osób pozostających w obrębie ryzyka zachorowania na raka.

Diagnostyka genetyczna wykonana będzie też po uzyskaniu wyników badań. Wtedy specjalista podejmie decyzję co do planowanego leczenia. Ekspert nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić pełen pakiet badań genetycznych. Czułe testy bazują na osiągnięciach międzynarodowych. Jeśli znalezione zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności zabezpieczające przed zachorowaniem albo pozwalające je leczyć.

Można również otoczyć wsparciem lekarskim dzieci chorego, które pozostają w obrębie ryzyka. Inne spotkania dotyczą takich przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz