Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wynajem przyczepy kempingowej – dokąd pojechać na kemping?

Mówiąc o wakacjach, trudno wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Imponujące wybrzeże, a razem z nim Park Umag, czyli wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, należałoby wtrącić, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, jaki został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie gigantyczną renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Właśnie w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są równie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, atrakcyjna pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi czy też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżników z wielu krajów, w różnym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też świetny sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz