Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wakacyjny wyjazd w Polskie góry – czy warto wypożyczyć kamper?

Pewnego lata aura często nie dopisywała zanadto niejednokrotnie. Dlatego również zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na ferie. Mimo to paczka moich przyjaciół namówiła mnie, na wypad nad polskie morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo wolno tam upajać się urokami opalania oraz morskich kąpieli, a w wypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie pobocznych atrakcji. Do dziś cieszę się, że zdecydowałam się pojechać.

Pogoda rzeczywiście nie była zbyt pociągająca, chociaż trafiło się jednakże kilka słonecznych dni, jakie wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. Ponadto muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, iż nie sposób się, jest w nim naprawdę nudzić, przede wszystkim kamperem – krzesła kempingowe . W szczególe skutkiem tego, że tak dużo, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, w następstwie tego także tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy oczywiście popularne molo, które rzeczywiście urzeka swym pięknem.

W następnej kolejności pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do ładnego klifu w Gdyni. To, co kryje taki krajobraz, jest praktycznie nie do przedstawienia. Następną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam też do ciekawego przeżycia. Niemniej jednak widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie bezsprzecznie odmówić tego, aby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium i interesująca plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia naszego pobytu zwiedziliśmy Gdynię i przepiękny port oraz statki muzealne. Te 9. wakacje, to de facto był znakomity pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz