Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości

Wiele firm na pewnym etapie swojego rozwoju może potrzebować dodatkowych pieniędzy, żeby pójść krok dalej. Opcji na pozyskanie pieniędzy jest całkiem sporo, może to na przykład być bankowy kredyt, znalezienie inwestora czy przy dużych firmach wejście na giełdę. Jeżeli w skład firmowego majątku wchodzi jakiś lokal czy magazyn, to można się pokusić o dodatkową możliwość, jaką jest pożyczka pod zastaw.

Tego typu forma ma kilka ciekawych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw zaczęły się cieszyć sporą popularnością. Po pierwsze liczyć można na korzystniejsze ogólne oprocentowanie niż przy tradycyjnych kredytach, bierze się to z tego, że instytucja finansująca nie ponosi takiego dużego ryzyka z uwagi na zabezpieczenie, którym będzie nieruchomość. Całkiem spora jest także kwota, którą da się otrzymać. Najczęściej będzie to do siedemdziesięciu procent tego, ile warta jest nieruchomość, co oznacza że bez dużego problemu pożyczyć można nawet do kilku milionów złotych.

Kolejną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba formalności do spełnienia. Najistotniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z samą nieruchomością, bo właśnie ona obciążona zostanie hipoteką na rzecz udzielającego pożyczkę. Lecz w części przypadków nie będzie potrzeby pokazywania informacji o aktualnych dochodach czy obrotach, co jest dużym ułatwieniem dla właściciela firmy, bo nie musi tracić czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeżeli będzie chodzić o warunki finansowania jak też niezbędne zabezpieczenia. Aby przeczytać więcej na ten temat kliknij tutaj, sprawdź stronę internetową z pełną ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Komentarze

  1. Nie wiesz jak walczyć o spadek Syców w Sądzie? W takim razie zgłoś się do naszej Kancelarii Adwokackiej. Chętnie pomożemy ci we wszystkich sprawach sądowych o podział spadku. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Dodaj komentarz