Stuprocentowe doposażenie myjni bezdotykowych przez zakład Redconst

Rzetelne doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst wskazuje, że marka ta jest rzetelna a także realizuje swoje świadczenia w sposób kompleksowy. Sprzęty uzupełniające zwiększą cenę koszyka zakupowego korzystających z myjni Redconst, co dla właściciela na tyle unowocześnionej myjni jest o wiele bardziej opłacalne. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest urządzeniem całorocznym, odpornym na działanie warunków pogodowych.

Czernidło do opon pozwoli odnawiać ich wygląd. Zastosowany w nim środek zapewni stały blask, jak i zagwarantuje ochronę przed wpływem wody i kurzu. Można również zamówić oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Jednym z będących na dodatkowym wyposażeniu urządzeń jest także suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze oraz dokładne zdmuchnięcie wody ze wszystkich części samochodowych. Jest ona otwierana od frontu a także zrobiona ze stali nierdzewnej. Do bardzo użytecznych wlicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Nowoczesne urządzenie ma filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest również dystrybutor zapachu, umożliwiający sprawne dostarczenie wybranego z trzech zapachów do wnętrza. Zamawiane są też trzepaczki do dywaników oraz urządzenie combo, posiadające w jednej konstrukcji kilka rozwiązań. Cały katalog dostępny jest na stronie www. Mało tego, płyta oraz wiata zostaną zbudowane indywidualnie pod względem ilości systemów myjących oraz stanowisk.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz