Rzetelne nagrywanie i streaming ekranu w imponującej rozdzielczości

Nowocześnie zaprojektowany program umożliwiający idealne nagrywanie to Action! W trakcie jego tworzenia pomysłodawcy skupili się na tym, żeby użytkownikom oferować tylko to, co wyróżnia imponująca jakość. Długoletnie doświadczenie sprawiło, iż proponowana nagrywarka ekranu nie ma sobie równych. Z jego użyciem można nagrać pulpit Windows, gry oraz muzykę. Można więc strumieniować i nagrać to, co można oglądać i słyszeć na własnym komputerze. Program jest łatwy w użyciu, ze względu na to, iż ma wygodny i stylowy interfejs z uwzględnionym menadżerem, pozwalającym na nieskomplikowaną obsługę wszystkiego.

Sprawność i wygoda użytkowania to atuty, jakimi na pewno warto się sugerować. Dla użytkowników, którzy zaopatrują się w taki produkt do jakich zalicza się nagrywarka ekranu dostępny jest także styl Greenscreen!. Pozwoli on na swobodniejsze wycinanie motywu z nagrań.

Doskonałym rozwiązaniem jest także system nagrywania urządzeń, umożliwiający przechwycać obraz wideo z konsol do gier, pozostałych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów a także tabletów. Można do każdego z obrazów dodawać logo, komentarz audio lub innego rodzaju element i mieć gwarancję, że wszystko będzie zapisane. Nowym wyborem jest też tryb nagrywania aplikacji. Do Action! przekonuje w dodatku to, że użytkownicy nagrywają gry w jakości HD i mogą je razem zestawić.

Pionierskie opcje, jakie ma zaprezentowany program wyznaczają wysokie standardy produktywności dla programów nagrywających gry i pulpit Windows w danej chwili. Live Streaming umożliwia na żywo nadawać to, co wydarzyło się na monitorze komputera. Action! ma także dużo pozostałych funkcjonalności, o jakich można dowiedzieć się z witryny internetowej. Action! jako program gwarantujący profesjonalne nagrywanie i streaming ekranu w imponującej jakości daje pewność, że wszystko będzie prezentować się doskonale. Odbiorcy cenią szczególnie odbywające się w bezpiecznych warunkach nagrywanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz