Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzinny wyjazd kamperem – wypoczynek w polskich górach

Po ciężkim okresie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam pojechać w czasie wakacji na zasłużony wypoczynek. Kapitał nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą klarowną piękną Polskę. Jako że wczasy i lato zdecydowałam się na lokalne morze.

Jedni sugerują, że jest to miejsce już przereklamowane, niemniej jednak ja zawsze wracam tam z okazałym sentymentem – głównie, że dzisiaj mamy możliwości przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wspólnie ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć oraz poznać wiele atrakcyjnych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, prawdopodobnie dziś dość legendarną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie musimy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To stworzona przez nas tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy ujrzeć słynną latarnię nadmorską w Niechorzu. Kiedy tak właściwie weszliśmy na sam szczyt nie zdołaliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce oraz ciekawa okolica.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz