Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna propozycja zajęć lingwistycznych

Oferta dla klientów interesujących się rozszerzaniem swoich umiejętności językowych w Lingua Nova wygląda nad wyraz atrakcyjnie. Można dobierać pośród takich propozycji jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest także udostępniona oferta specjalna.

Decydując się na angielski dla firm Warszawa kursanci każdorazowo mają pewność, że poza podstawami będzie zrealizowane to, co jest dopasowane do specyfiki ich działalności. Najczęściej kursanci zdecydowani są na angielski dla firm Warszawa, jakie za każdym razem poprzedzi analiza oczekiwań językowych danej grupy. Na tej bazie wyznaczony jest program szkolenia. Dzięki temu słuchacze są zadowoleni. Kolejnym, na równi chętnie wybieranym kursem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Szczegółowy plan szkolenia z takiej kategorii opublikowany jest na stronie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmują szkolenia z angielskiego branżowego. Grupy zawodów, które mogą skorzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to również szkolenia dla osób z dziedzin takich jak: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz