Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Luksusowe domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia oraz design w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, że jest to inwestycja jakiej opłaca się się podejmować. Posadzka na dolnym pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, cieplnie, akustycznie, jak i antywilgociowo. Jej powierzchnię do wykorzystania budują wysokiej jakości, odporne na wpływ wody winylowe panele podłogowe. W łazience można z kolei znaleźć zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed czynnikami pogodowymi konstrukcją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od wewnątrz wykładane są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne także są nimi wykładane, a na dodatek pozostały wytłumiane akustycznie. Każdy dom na wodzie ma okna PCV, dwuszybowe, zespolone z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach ma odporne na deszcz opierzenie i dopasowany jest konstrukcją do tarasu rekreacyjnego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest zrobiona ze stali, pospawana i cynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią z kolei solidne elementy wypornościowe, czyli 8 pływaków polietylenowych zamocowanych do konstrukcji zrobionej ze stali na dolnym pokładzie. Ekskluzywne domy na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca opcja zastępcza dla osób, które nie chcą spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo chcą pozostać oddzielone od pozostałych osób. Domy na wodzie są zaprojektowane bazując na wysokich standardach, co mogą potwierdzić certyfikaty i nabywcy mają możliwość wierzyć w to, iż dobiorą najlepsze wyjście.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz