Jak należy się przygotować do oddania skoku spadochronowego

Jeżeli ktoś planuje zrobić pierwszy w życiu gliwice skok ze spadochronem, to będzie do tego miał kilka opcji. Pierwszą z nich jest zapisanie się na specjalistyczny kurs, podczas jakiego pozna ze szczegółami całą teorię, a także przy wsparciu instruktora odbędzie parę szkoleniowych skoków.

Po zakończeniu takiego kursu otrzyma certyfikat, który będzie mu pozwalał na niezależne poznań skok ze spadochronem, ale na całość przeznaczyć trzeba kilka dni na naukę i co najmniej cztery tysiące złotych na opłaty.

Nie wszyscy będą mieli na coś takiego możliwości i chęci, na szczęście istnieje interesująca alternatywa, to znaczy skok w tandemie zielona góra. Takie skoki od pewnego czasu cieszą się dużą popularnością. Co prawda z instruktorem była możliwość skakania już wiele lat temu, ale ostatnio modne staje się kupowanie vouchera na taki skok jako prezent dla bliskiej osoby. Rzecz jasna nie każdy z nas na coś takiego się zdecyduje, bo aby wejść na pokład, polecieć w górę i na koniec polecieć w dół trzeba jednak sporo odwagi.

Lecz tym, którzy taką decyzję podjęli, pozostaną niezwykłe wspomnienia oraz z reguły film z całego lotu. Powiedzieć jeszcze trzeba, że wbrew opiniom, jakie się czasami słyszy, skoki w tandemie piotrków trybunalski nie są niebezpieczne, z uwagi na to, że całość będzie się odbywać przy udziale instruktora. A jeżeli kogoś będzie ciekawić, jak dużo taka przyjemność będzie go kosztowała, to wpisać może w oknie wyszukiwarki słowa skok spadochronowy cena i sprawdzić przykładowe propozycje, jakie zostaną wyświetlone w pierwszej kolejności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz