Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu

Bezpieczne dla skóry, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z użyciem lasera VARILITE, wliczanego do bardzo uniwersalnych przyrządów. Ta nieszkodliwa technika zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co zapewnia: bezzwłoczny efekt zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, nieinwazyjność a także utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emisji wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w strefy skóry oraz w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadza do zaciskania się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, które je otoczą, a następnie w pełni zanika.

Dochodzi do zamykania poszerzonych naczyń, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwoli na użycie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbywać się drobnych, jak i większych zmian naczyniowych. Za każdym razem parametry lasera przystosowane są do spersonalizowanych oczekiwań klientki. Eksperci podejmują się domykania naczynek na twarzy oraz na łydkach. Cennik razem z charakterystyką zabiegu podane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz