Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i ultrafioletowym wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy ze stali a także wypełnienie z trudnopalnej folii spawalniczej. Oferta zakładu obejmuje stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych, mających przeróżny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent zdaje sobie sprawę, iż kupujący mogą posiadać różne oczekiwania, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch wersjach różniących się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa charakterystyka opublikowana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma na celu ochraniać osoby, które wykonują własne zobowiązania zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalnie zaprojektowanej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Oferowane wyjścia spełniają wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, jacy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się na wypadek pożaru. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamówienie folii wykonanej na podstawie spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Komentarze

  1. Szukasz odpowiedniej odzieży do prowadzenia salonu medycznego? W ofercie naszej firmy, która zajmuje się produkcją tego typu odzieży medycznej znajdziesz różnego rodzaju ozdoby – odznaki, metki i inne akcesoria. Sprawdź ofertę na bluza medyczna we wzroki.

Dodaj komentarz