Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy opłaca się kupować wtryskiwacze po regeneracji

Właściciele samochodów z silnikami wysokoprężnymi liczyć się często muszą z licznymi drogimi naprawami. Dość często psują się w nich na przykład koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawę w zależności od modelu trzeba wydać od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Bardzo podobnie sytuacja wygląda w przypadku wtryskiwaczy, które także w niektórych jednostkach napędowych robią spore problemy. Producenci oceniają przeważnie ich trwałość między 150 a 250 tysięcy kilometrów, i po przejechaniu tego dystansu często zaczynają doskwierać.

Objawia się to mniejszą mocą silnika i jego nierówną pracą, z tego też powodu jeśli się zauważy takie rzeczy, albo co gorsza świecić zacznie kontrolka, to należy jak najszybciej odwiedzić mechanika. Jeżeli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja nie przedstawia się z nimi wesoło. W związku z tym że dostępne są one wyłącznie w autoryzowanych serwisach, to posiadacze samochodów muszą się liczyć z wysokimi kosztami, przy starszych samochodach przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie kupno wtrysków regenerowanych, jakie się znajdzie w znacznie niższych cenach. Tego typu regeneracja pozwala na przywrócenie parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co pozwoli na kolejne wiele lat jazdy. Chcąc kupić takie wtryskiwacze po regeneracji przede wszystkim trzeba znać ich oznaczenie, bowiem nawet w przypadku tego samego modelu danego silnika wtryskiwacz 0445115078 niekoniecznie będzie pasował do konkretnej jednostki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje

Dodaj komentarz